На засіданні місьвиконкому Івано-Франківської міської ради, що відбулося сьогодні, 15.12.16, під головуванням міського голови Руслана Марцінківа, керівник Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини відзвітував про роботу підрозділу за 11 місяців, що минули з часу його створення.

Дмитро Нижник у виступі розповів про діяльність Департаменту, закцентував увагу на його значимих доробках та означив майбутні цілі в роботі.

Повний текст виступу керівника Департаменту Дмитра Нижника >>

Виступ супроводжувався відеороликом-звітом з анотаціями.

07.12.2016р. о 15-00 год. в залі засідань МВК вул. Грушевського, 21, каб.311 відбудеться громадське обговорення проекту рішення МВК «Про Порядок розміщення вивісок в м.Івано-Франківську».

Деякий час існують технічні проблеми в роботі нашого сайту.

Паралельно з відновленням стабільної роботи ресурсу, також вирішено перевести його на новішу платформу для того, щоб уникнути технічних негараздів в майбутньому.

Наразі сайт працює, але роботи ще триватимуть (біля тижня) - це може створювати перешкоди нормальній роботі.

Просимо вибачити за незручності.

"Увіковічення пам’яті громадян, які під час кривавих сутичок у Києві у січні-лютому 2014 року поклали свої життя, виборюючи гідне майбутнє для України" - В Івано-Франківську на лівому крилі адміністративної будівлі за адресою Грушевського 21 (народна назва "Білий Дім") розпочалися роботи по встановленню  пам’ятного знака «Стіна пам’яті Небесної Сотні». 

Дізнатись більше >>

 

 

08.11.2016р. відбулося перше засідання робочої групи, створеної для внесення та обговорення пропозицій щодо змін у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську».

18 жовтня проходив відкритий круглий стіл, де було обговорено вказане питання. На тому зібранні була внесена і підтримана учасниками пропозиція про створення робочої групи, в яку увійдуть представники усіх зацікавлених сторін та дотичних організацій.

Наказом директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини № 37 «Про створення робочої групи» від 28.10.2016р. призначено Світлану Лосюк, заступника директора – начальника управління дизайну архітектурного середовища та охорони культурної спадщини – начальника відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою міста, головою робочої групи та доручено їй сформувати персональний склад команди.

Задача робочої групи - розробити пропозицію змін в діюче положення про розміщення вивісок з подальшим винесенням її на громадські слухання.

Склад робочої групи >>

  

В четвер, 3.11.2016р. в програмі "Без ілюзій" рівненського телеканалу "Рівне 1" відбувся телеміст Рівне - Івано-Франківськ, де темою обговорення було питання збереження міських архітектурних памяток. Гостями Франківської студії телемосту були Дмитро Нижник, головний архітектор міста, та Наталка Шешурак, головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини

Повне відео телемосту можна подивитися за цим посиланням на трансляцію в мережі Facebook

 

 

"Перша спроба, «проба пера» такої реставрації фасаду - будинку на вул. Гетьмана Мазепи 7, 9 - безперечно виявилась успішною!" - так прокоментував кроки Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини в виконанні «Програми охорони культурної спадщини міста Івано-Франківська на 2016-2018 роки» начальник відділу з питань охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

Також розкрив деякі цікаві деталі, про які можна дізнатись більше >>

19.10.2016р. відбулися громадські слухання з розгляду проекту рішення «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен» в м. Івано-Франківську»

Дізнатись більше >>

В середу, 19.10.2016р. о 15 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради на вул. Грушевського, 21, каб. 311, розпочнеться процедура врахування громадських інтересів (слухання) щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен». 
 
Повідомлення про захід було розміщено в газеті "Західний кур'єр" №40 від 06.10.2016р.
 
 
 
 

Реставрований фасад будинку по вул. Мазепи 7-9 та прилеглу проїжджу частину звільняють від будівельного риштування.

"Останні штрихи і франківці побачать оновлене лице початку вулиці Мазепи. Наразі відреставрували фасад будинку 7-9, далі номер п'ять. В процесі «Дністер»" – коротко прокоментував подію головний архітектор міста Дмитро Нижник.

 Мазепи 7-9

 

  

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80