Департамент містобудування та архітектури щиро вітає всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Прагнення України до європейської спільноти, економічний та культурний розвиток міста Івано-Франківська ставлять завдання щодо забезпечення сучасного рівня його рекламно-інформаційного середовища. На сьогодні зовнішня реклама у провідних країнах світу - це високорозвинена галузь, до якої залучено новітні технології, що гармонічно поєднуються з міським середовищем.

Призначений органами місцевого самоврядування управитель багатоквартирного будинку не вирішуватиме питань капітального ремонту, реконструкції чи впровадження енергозберігаючих заходів. 

Через незабезпеченість енергоефективності будівель втарти тепла складають 47%, 12% втрачається тепла через зношеність мереж, 5% - черз застаріле обладнання котелень. 

Лише за останні три тижні близько 1000 людей скористалися пільговим державним кредитом на придбання теплових котлів, які працюють на альтернативному газу паливі, для обігріву приватних будинків. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов.

Проектом закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання», розробленим Мінрегіоном, пропонується ввести обов’язковість розроблення схеми теплопостачання міст щонайменше на 5 років. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов.

15.12.14р. о 16.30 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21, каб.311) відбудеться відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження концепції розвитку зовнішньої реклами». 

Національна спілка архітекторів України, ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі», ВГО «Гільдія проектувальників у будівництві» та ВГО «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» звернулися до громадського та експертного середовища з пропозицією  активно долучатися до формування  саморегулівних організацій у сфері будівництва, що є ініціативою громадських організацій у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

Питання спрощення механізмів залучення іноземних інвестицій, у тому числі для здійснення інвестиційних проектів у будівництві обговорили у Мінрегіоні 

04.12.2014 р. о 14:00 в Департаменті містобудування та архітектури (вул. Незалежності, 9) відбудеться чергове засідання містобудівної ради

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80