Визначено переможця конкурсу проектів пам’ятного знака “Пожежникам-рятівникам”

19 лютого 2019 року в Івано-Франківську відбувся другий етап конкурсу на визначення переможця ескізних проектів пам’ятного знака “Пожежникам-рятівникам”, що буде встановлений на вулиці Івана Франка між будинками №4 та №8.

Головуючий, заступник міського голови Івано-Франківська, Олександр Левицький зазначив, що перший тур конкурсу було проведено 21 грудня 2018 року. На участь у конкурсі було представлено 4 роботи трьох авторів. Дві кращі роботи: роботу скульптора Йосипа Косовича та роботу скульптора-коваля Сергія Полуботька конкурсним журі було рекомендовано доопрацювати та розглянути у другому турі.

Сьогодні переможці першого туру представили на розгляд конкурсної комісії свої доопрацьовані проекти.

За результатами відкритого голосування членів конкурсної комісії, у другому етапі конкурсу перемогу здобув скульптор-коваль Сергій Полуботько:

Він отримує право на розроблення проектної документації та її реалізацію. А також преміювання у сумі 5 тисяч гривень за зайняте І призове місце.

Премію у розмірі 3 тисячі гривень за зайняте ІІ призове місце отримує скульптор Йосип Косович:

Також вирішено, що переможцю конкурсу потрібно доопрацювати пропозиції членів журі, виконати макет пам’ятника та узгодити його масштабність на місці встановлення.

Нагадаємо, рішення про оголошення конкурсу на визначення кращої ескізної пропозиції пам’ятного знака “Пожежникам-рятівникам” було прийнято виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради. У конкурсі могли брати участь фахівці (художники, скульптори, архітектори), у доробку яких є не менше двох реалізованих або запроектованих робіт.

Склад конкурсної комісії затверджено рішенням №62 виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 21.01.2016р.