Визначено й нагороджено переможців конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови індивідуального будинку»

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначив переможців та учасників конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови індивідуального будинку»
Конкурс проводиться вже втретє. Участь взяли ескізи намірів забудови садибних, садових та дачних будинків, на які видані будівельні паспорти забудови земельної ділянки протягом 2020–2021 років, та за згодою їх авторів – архітекторів.
Автором ідеї та відповідальним за проведення є заступник директора Департаменту містобудування та архітектури — начальник Управління планування території та містобудівного кадастру Артур Прокіпчук

На першому етапі фахівцями Департаменту було відібрано 8 з більш як 200 проєктів. Далі провели відкриту частину конкурсу – онлайн: виклали матеріали конкурсних проєктів і проголосувати могли всі бажаючі. Це була номінація «Приз глядацьких симпатій».
В основній частині конкурсу голосували члени архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури. За їх зведеними оцінками і було визначено трьох переможців:
Перше місце – Андрій Савчук
Друге місце – Олег Абрамкін
Третє місце – Володимир Мартинюк
Переможці отримали наші брендові статуетки, а всі учасники – грамоти від міського голови.
Бажаємо їм творчого натхнення й успішної реалізації найсміливіших ідей!