Власникам рекламних конструкцій

Останнім часом на території міста Івано-Франківська пройшли буревії, сила вітру яких досягла до 34-х метрів за секунду. Це призвело до поодиноких випадків поваленням вітром рекламних конструкцій (білбордів), а також їх часткового руйнування.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини  нагадує  Вам, що, відповідно до п.п.п. 5.2.3., 5.2.5., 5.3.2. Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Івано-Франківську, затвердженого рішенням виконавчого комітету від № 567 від 29.12.2009р., необхідно звернути увагу, що проектно-технічна документація рекламних конструкцій  повинна визначати основні характеристики, їх взаємозв’язок з оточуючим середовищем, містити розрахунки на надійність та стійкість навантаженням (вітровим, сніговим).

На ступінь відповідності несучих елементів спеціальних конструкцій, які встановлюються по ГОСТУ 27751-88 на рівні ІІ для тих, що розташовуються у безпосередній близькості від місць масового скупчення людей і над проїзними частинами вулиць та доріг, і на рівні  ІІІ – у інших випадках. А також, спеціальні конструкції слід розраховувати на навантаження і дії їх комбінацій у відповідності з вимогами будівельних норм і правил.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідальність за недотримання норм техніки безпеки несуть власники рекламних конструкцій.