До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами

Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на підставі повноважень визначених Положенням «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» та з врахуванням рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2020 року №754  «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську», повідомляє про зміну розміру плати та тарифів та зміну Уповноваженого органу на здійснення функцій визначених Порядком розміщення зовнішньої реклами у місті Івано-Франківську.

З метою приведення договірних відносин у відповідність до внесених змін,  необхідно звернутися до 01.09.2020 року у Центр надання адміністративних послуг за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9, для укладення нового Договору. Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. (0342) 754033, 754443.

Довідково:

– в незалежності від терміну укладення Договору, нарахування розміру плати відповідно до внесених змін, буде здійснюватися з 01.08.2020 року.

– на самовільно встановлені рекламні конструкції та на рекламні конструкції без маркування контролюючий орган буде розміщувати інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу».