До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами!

Протягом вересня в Івано–Франківську працювали мобільні групи, які займаються інвентаризацією об’єктів зовнішньої реклами. Їхня робота активізувала власників рекламних споруд, які почали подавати через Центр надання адміністративних послуг до Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності документи на встановлення пріоритету та надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Хочемо зауважити, що першочергово будуть розглядатися заяви про встановлення пріоритету на місця для розміщення рекламних засобів тих розповсюджувачів, яким було надано дозволи в минулих роках, однак, з невідомих нам причин не були продовжені, але при цьому вони справно платили кошти до міського бюджету за свої рекламні конструкції.

На тих рекламних спорудах, які не мають дозвільної документації та відповідного маркування, згідно рішення виконавчого комітету міської ради «Муніципальна інспекція «Добродій» розміщує інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу». Далі конструкції будуть демонтовані!