У зв’язку з розширенням Івано-Франківської ТГ надаємо нові бланки додатків до дозволу на розміщення ОЗР та паспорту вивіски

Відповідно до п. 4.2.4. «Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.10.2019 р. № 1194 (зі змінами відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2020 р. № 754), додаток до дозволу погоджується робочим органом з власником місця або уповноваженим ним органом (особою), а також з:
• Мінкультури – у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках національного значення, в межах зон охорони цих пам’яток, історичних ареалів населених місць.
• Органом виконавчої влади обласної державної адміністрації у сфері охорони культурної спадщини – у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках місцевого значення, в межах зон охорони цих пам’яток, історичних ареалів населених місць.
• Утримувачем інженерних комунікацій – у разі розміщення зовнішньої реклами в межах охоронних зон цих комунікацій.
• Укравтодором або власниками автомобільних доріг – у разі розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг.
• Уповноваженим підрозділом Національної поліції у разі розміщення зовнішньої реклами на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування.