У місті продовжується «маркування» самовільно встановлених бігбордів

Відбулася робоча зустріч щодо організаційних питань проведення інвентаризації рекламних споруд в Івано-Франківську.

Участь у ній взяли представники управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності, департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, фінансового управління, «Муніципальної інспекції «Добродій», які задіяні у роботі мобільних груп, що займаються інвентаризацією розміщених бігбордів.

На виявлені в процесі інвентаризації самовільно встановлені рекламні конструкції та на рекламні конструкції без маркування контролюючий орган буде розміщувати інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу». НЕ залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами.

Станом на сьогодні виявлено ще 10 самовільно встановлених бігбордів, які будуть «промарковані», як незаконні конструкції, що підлягають демонтажу.  Зокрема, на вулицях Галицька, Івасюка, Хіміків, Надрічна тощо.  Паралельно готується проєкт рішення про їх демонтаж, який буде винесено на розгляд  виконавчого комітету.

Також нагадуємо розповсюджувачам зовнішньої реклами про рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2020 року №754 «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську» щодо зміни розміру плати, тарифів та зміни Уповноваженого органу на здійснення функцій визначених Порядком розміщення зовнішньої реклами у місті Івано-Франківську:

До уваги розповсюджувачів зовнішньої рекламиФінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради…

Опубліковано Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності ІФ міської ради Четвер, 16 липня 2020 р.

Згідно з вищевказаним рішенням, 1 вересня закінчився термін, до якого розповсюджувачі зовнішньої реклами мали звернутися у Центр надання адміністративних послуг із метою приведення договірних відносин у відповідність до внесених змін.

Звертаємо увагу розповсюджувачів зовнішньої реклами,  що в незалежності від терміну укладення Договору, нарахування розміру плати відповідно до внесених змін, здійснюється з 01.08.2020 року.