Текст із Рішення “Про запровадження мораторію на будівництво” на території садового товариства “Бистриця Надвірнянська”

Про запровадження

мораторію на будівництво

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність» з метою припинення хаотичної забудови, на виконання положень чинного генерального плану міста Івано-Франківська  та повноважень з планування та забудови території міської територіальної громади, міська рада

вирішила:

  1. Запровадити мораторій на розміщення і проєктування нових (не розпочатих будівництвом на момент ухвалення даного рішення) багатоквартирних житлових будинків, інших будівель і споруд, реконструкцію з розширенням і надбудовою існуючих будівель і споруд на території садового товариства «Бистриця Надвірнянська», із врахуванням положень чинного генерального плану міста Івано-Франківська, до затвердження детального плану вказаної території.
  2. Дане рішення не розповсюджується на : капітальний ремонт інженерних комунікацій та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста; будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків (садових, дачних) на земельних ділянках з відповідним цільовим призначенням, які перебувають у власності фізичних осіб.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).

 

Міський голова                                                           Руслан Марцінків