Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту коригування детального плану території з багатоквартирної житлової забудови для будівництва гуртожитку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Чорновола, 9 у м. Івано-Франківську.

З метою громадського обговорення на сайті Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради оприлюднено заяву  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту коригування детального плану території                                         з багатоквартирної житлової забудови для будівництва гуртожитку        з вбудованими приміщеннями громадського призначення                   на вул. Чорновола, 9 у м. Івано-Франківську (далі- Заява).

Заяву оприлюднено на офіційному веб-сайті Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради  https://dma.if.ua/

Зауваження і пропозиції до Заяви подаються до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради, адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9, тел.: (03422) 2-39-28, (0342) 50-26-80, e-mail: dma.if.mvk@gmail.com.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дати даної публікації тобто до 22 лютого 2021р.