Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва катехитичного центру релігійної громади Української Автокефальної Православної Церкви Святого Духа на вул. Пасічній, 41В у м. Івано-Франківську.

З метою громадського обговорення на сайті Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради оприлюднено заяву  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва катехитичного центру релігійної громади Української Автокефальної Православної Церкви Святого Духа на               вул. Пасічній, 41В у м. Івано-Франківську (далі- Заява).

Заяву оприлюднено на офіційному веб-сайті Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради  https://dma.if.ua/

Зауваження і пропозиції до Заяви подаються до Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради, адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9, тел.: (03422) 2-39-28, (0342) 50-26-80, e-mail: dma.if.mvk@gmail.com.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дати даної публікації тобто до 24 липня 2020р.