Нагороджено переможців конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови садибного, садового або дачного будинку»

Сьогодні, 17 жовтня, на засіданні міського виконавчого комітету до свого логічного завершення дійшов оголошений Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності конкурс «Кращий ескіз намірів забудови садибного, садового або дачного будинку» – було нагороджено його переможців.

У цьому позитивному конкурсі брали участь ескізи намірів забудови садибних, садових та дачних будинків, на які видані будівельні паспорти забудови земельної ділянки протягом 2018-2019 років, та за згодою їх авторів-архітекторів.

Рейтинговим голосуванням на засіданні архітектурно-містобудівної ради її члени визначилися з переможцями конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови садибного, садового або дачного будинку».

Обирали за бальною системою з 10 будинків, які пройшли попередній етап відбору спеціалістами Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності

Тож оголосимо і представимо по порядку фото проєктів – переможців:

Перше місце – Ковальчук Юрій
Друге місце – Стойко Назар
Третє місце – Дорошенко Ярослав

Тріумфаторів було нагороджено призом-статуеткою, всіх конкурсантів – грамотою міського голови.

Відповідальний за проведення – т.в.о. головного архітектора міста Артур Прокіпчук – нагадав, що у конкурсі була ще й відкрита частина, яка мала за мету визначити переможця ще в одній номінації, а саме «Приз глядацьких симпатій», голосуванням на ФБ-сторінці Управління. За підсумками голосування переможницею в номінації «Приз глядацьких симпатій» конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови садибного, садового або дачного будинку» стала Ірина Питляр. Свою відзнаку вона отримала до Дня архітектора України.

Вітаємо усіх переможців!