На перехресті Довга-Берегова-Північний бульвар облаштують кільце

Під час реконструкції перехрестя по вул. Довга-Берегова-Північний бульвар облаштують автомобільне кільце: Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради надав Департаменту житлової, комунальної політики
та благоустрою Івано-Франківської міської ради вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для реконструкції перехрестя по вул. Довга-Берегова-Північний бульвар із влаштуванням кільцевого руху.

Автомобільне кільце планують облаштувати на існуючій земельній ділянці площею 0,5 га. Цільове призначення земельної ділянки – перехрестя вулиць.

Діаметр кільця – 30 м
Ширина проїзної частини на кільці – 5,05 м
Ширина прилягаючих проїзних частин:
– Північний бульвар – 12,25 м
– вул. Довга – 6,3-6,15 м
– вул. Берегова – 6,5 м

Заплановано влаштування дощової каналізації та перевлаштування зовнішнього освітлення. Благоустроєм ділянки передбачається будівництво із максимальним збереженням існуючих багаторічних дерев.

Додамо, що з початку 2019 року вже надано містобудівні умови та обмеження для проектування в Івано-Франківську понад 30 об’єктів будівництва соціального призначення. Зокрема, для будівництва дитячого садка в мікрорайоні «Каскад».