На два дні Івано-Франківський ЛРЗ стане локацією фестивалю ЛРЗ-Фест

До Дня Незалежності України 22-23 серпня Локомотиворемонтний завод прийматиме гостей: 12 локацій на всі смаки. Для будь-якого віку.

Програма фестивальних днів:
22 СЕРПНЯ (неділя)
📍ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА
13:00 – Урочиста фестивальна хода (від площі Івана Франка до Привокзального скверу)
📍ПРИВОКЗАЛЬНИЙ СКВЕР

13:30 – Урочисте відкриття фестивалю та відреставрованого паровозу
📍СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)
12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України
📍СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)
14:00-15:00 – Патріотична програма «На варті незалежності», а також презентація книги «Борці за Незалежність України»
📍СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)
14:00-18:00 – Науковий пікнік ЛРЗ: хімічні досліди, наукове шоу від «Нової енергії», програма трансформерів, експерименти та майстер-класи
📍СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)
14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями
📍СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)
14:00-18:00
Відкриття виставки книг та презентація книжкової продукції місцевих видавництв, зустріч з письменниками Євгеном Бараном, Тарасом Прохаськом, Марією Вайно та Ольгою Деркачовою.
📍СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)
14:00-20:00
Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»
14:00-15:00 – Урочисте нагородження ветеранів Локомотиворемонтного заводу
15:00-16:00 – Музична програма Муніципального ансамблю саксофоністів
18:00 – Вистава драмтеатру ім. І.Франка «На Західному фронті без перемін»
📍СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)
14:00-17:00
Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».
📍СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)
14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно
📍СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчику)
14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів
📍СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)
13:30-19:00
Відкриття майстерні еко-ініціатив, урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків
📍СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)
14:00-17:00
Силове шоу за участю найсильнішої людини Прикарпаття Володимира Пиндуса
17:00-18:00 – Виступи чемпіонів України та світу з танцювальної школи Влада Ями
📍СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)
18:00-22:00
Святковий концерт за участю гуртів «BREVIS», «ЦВІТ КУЛЬБАБИ», «LAUD»
23 СЕРПНЯ (понеділок)
📍СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)
12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України
📍СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)
14:00-15:00 – Музично-поетична програма для героїв української незалежності
📍СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)
14:00-18:00 – Військово-просвітницький ярмарок «Незалежність – боротьба триває»: демонстрація зброї, виставка військової техніки
📍СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)
14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями
📍СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту Електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)
14:00-18:00
Презентація творчості Світлани Бреславської, Василя Добрянського, Любомира Стринаглюка та Нелі Романовської та презентація книжкової продукції місцевих видавництв
📍СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)
14:00-20:00
Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»
14:00-15:00– Музична програма камерного оркестру викладачів Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім. В. Барвінського
18:00 – Прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру «Боятися немає сенсу»
📍СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)
14:00-17:00
Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».
📍СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)
14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно
📍СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчика)
14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів
📍СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)
10:00-19:00
Урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків
📍СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)
14:00-18:00
Богатирські розваги за участю богатиря, учасника шоу «Україна має талант» Назара Павліва
📍СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)
18:00-22:00
Святковий концерт за участю гуртів «ПЕНСІЯ», «БРАТИ СТАНІСЛАВА» «KALUSH» та «KOZAK SYSTEM»