Грюнвальдська, 15: двоє металевих дверей відправились на реставрацію

Двоє металевих дверей будинку-пам’ятки архітектури на вулиці Грюнвальдська, 15, знаходяться в титульному списку «Програми охорони культурної спадщини на 2019-2021 роки», тому теж були демонтовані і відправлені Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності на проведення ремонтно-реставраційних робіт у ковальську фабрику «Арма».

Попередньо на замовлення Управління архітектури було виготовлено проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу. Всі роботи по цих дверях, як і по низці попередніх, будуть оплачені коштом міського бюджету.

Директор «Ковальської фабрики «Арма», голова ГО «Свято ковалів» Сергій Полуботько розповів і показав журналістам, на якому етапі перебувають ремонтно-реставраційні роботи по цих дверях, що вже зроблено командою ковалів та які артефакти ними було знайдено в процесі.

19

Нагадаємо, нещодавно були демонтовані і забрані в майстерню вхідні двері будинку-пам’ятки на вулиці Незалежності, 11. Крім того, мешканці виявили ініціативу оплатити власним коштом ремонтно-реставраційні роботи тамбурних (внутрішніх) дверей:

https://www.facebook.com/uadmd.if/posts/1225064191206517

Також повернули на місце після ремонтно-реставраційних робіт двері з пам’ятки на вулиці Грюнвальдська,2:

https://www.facebook.com/uadmd.if/posts/1217122792000657