Інформаційне повідомлення

04-08-2017

   Листом від комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувальне бюро ІФ», як розробника містобудівної документації, повідомлено Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини, що проект детального плану території «(Уточнення положень діючого генплану м. Івано-Франківська) для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в м. Івано-Франківську» , який було ними подано і оприлюднено, не відповідає завданню на проектування у зв’язку із допущенням механічної помилки в підрахунку техніко-економічних показників.

   Відтак вказаний проект містобудівної документації не буде вноситися на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради (30.08.2017р.) та громадські слухання щодо врахування громадських інтересів щодо даного проекту  припиняються.

   Після виправлення допущеної помилки комунальне виробниче підприємство «Архітектурно-планувальне бюро ІФ» надасть новий проект містобудівної документації «Уточнення положень діючого генплану м. Івано-Франківська для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в м. Івано-Франківську», що буде відповідати завданню на проектування. Вказаний проект містобудівної документації буде оприлюднено у встановленому законом порядку з метою врахування громадських інтересів.

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80