Результати розгляду пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Хіміків – Юліана Целевича у м. Івано-Франківську

29-05-2017

Рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 15.03.2017р.  № 74-11 було надано дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Хіміків – Юліана Целевича у м. Івано-Франківську.

Відповідно до процедури, передбаченої Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів підчас розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, що затверджений постановою КМУ від 25 травня 2011 року № 555 (далі – Порядок), було подано відповідне оголошення у газету «Західний кур’єр», а також на веб-сайті Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради www.dma.if.ua/.

Відповідно до п. 11 Порядку пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк з моменту публікації у ЗМІ. За вказаний термін жодних пропозицій чи зауважень громадськості не надійшло.

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80