Ремонт частини огорожі та господарської брами комплексу палацу Потоцьких

Триває поточний ремонт частини огорожі та господарської брами на території Комплексу колишнього палацу Потоцьких.

Продовжити читання “Ремонт частини огорожі та господарської брами комплексу палацу Потоцьких”

Реставрація фасаду Незалежності, 37

Триває розпочата з ініціативи мешканців реставрація фасаду будинку-пам’ятки на вулиці Незалежності, 37 в нашому місті.
Будинок збудований на початку ХХ ст. в стилі «Гуцульської сецесії».
За проектом ремонтно-реставраційних робіт мешканці звернулися до підпорядкованого Департаменту архітектури комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувального бюро – ІФ». Все цікаве – у відео.

 

Всесвітній день архітектури і Всесвітній день Хабітат

Сьогодні, 4 жовтня світова спільнота відзначає два споріднених свята:
Всесвітній день архітектури і Всесвітній день Хабітат
Хабітат” з латини – той, що придатний для проживання, населений. Цей день покликаний нагадати про право людини на доступне житло, замислитись над станом наших міст і в якому виді ми передамо нащадкам середовище проживання.
Враховуючи, що ми всі є “споживачами” архітектури, цього дня як ніколи є привід усвідомити про необхідність адекватного, збалансованого, гармонійного поєднання функціонального вмісту і архітектурної форми. Як в невеликому будинку, так і в масштабах всього міста.
Фото: Інтер’єр житлового будинку м. Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 1

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Ю. Романчука, 18 у м. Івано-Франківську» (далі – проєкт ДПТ). Продовжити читання “Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку”

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд на вул. Новій у с. Радча Івано-Франківської міської територіальної громади.

Продовжити читання “Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд на вул. Новій у с. Радча Івано-Франківської міської територіальної громади.”