До уваги власників МАФ

Нагадуємо власникам тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, що розташовані в Івано-Франківську:
Відповідно до п.16.4. Правил благоустрою міста, затверджених рішенням Івано-Франківської міської ради від 02.05.2018 р. №106-19, на вітрині або іншому доступному ззовні місці кожної малої архітектурної форми має бути розміщене рішення виконавчого комітету (витяг із рішення), яким надано дозвіл на розташування МАФ.

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами на території Івано-Франківської міської територіальної громади

Розповсюджувачі, чиї рекламні засоби знаходяться на територіях сільських рад, що увійшли до складу Івано-Франківської міської територіальної громади та мають діючі дозволи видані сільськими радами, зобов’язані терміново, до 15.02.2021 року, звернутися до Центру надання адміністративних послуг для пролонгування дозволів Департаментом містобудування та архітектури міськради.
Одночасно звертаємо увагу, що відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Івано-Франківської міської територіальної громади, маркування рекламних засобів є обов’язковим, а його здійснення покладено на Розповсюджувача. Мова йде про зазначення його найменування, номера телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
Наголошуємо, що рекламні засоби без діючого дозволу та зазначеного маркування після 15.02.2021 року будуть демонтовані як незаконно встановлені.
Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. (0342) 75 40 33

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами

Фінансове управління Івано-Франківської міської ради повідомляє про зміну в реквізитах на оплату за розміщення зовнішньої реклами, що перебуває у комунальній власності на території Івано-Франківської міської територіальної громади.
Отримувач платежу: ГУК в Івано-Франківській області /ТГ Івано – Франківськ/
Код отримувача: 37951998
Банк отримувача: Казначейство України
р/р: UA638999980314050544000009612
Код платежу: 24060300
Призначення платежу: Плата за розміщення спеціальних рекламних конструкцій.
Крім цього нагадуємо, що відповідно до п. 4.1 Договору на право тимчасового користування місцем для розміщення рекламного засобу базовий тариф щорічно, на кожен наступний рік визначається шляхом коригування базового тарифу попереднього року на рівень інфляції за цей рік, застосовується кумулятивно, залежно від дати укладання договору.
Індекс інфляції за 2020 рік становить 105,0%.
Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. (0342) 75 40 33.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для громадської забудови на вул. Кардинала Любомира Гузара, 16/1 у м. Івано-Франківську».

  1. Мета: врахування та актуалізація існуючого стану території, визначення перспективи розвитку території.

Продовжити читання “Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для громадської забудови на вул. Кардинала Любомира Гузара, 16/1 у м. Івано-Франківську».”

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для громадської забудови на вул. Кардинала Любомира Гузара, 16/1 у м. Івано-Франківську.

Продовжити читання “Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для громадської забудови на вул. Кардинала Любомира Гузара, 16/1 у м. Івано-Франківську.”