Відчути і порівняти: акція «Чиновники на візках»

Сьогодні, 4 грудня, в Івано-Франківську пройшла акція «Чиновники на візках», ініційована міським головою.  Її мета – дати можливість представникам влади на власному досвіді відчути рівень пристосування міста для людей з інвалідністю.

Окрім Руслана Марцінківа на інвалідний візок тимчасово сіли також керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

«Кожному потрібно відчути на собі потреби людей з інвалідністю. Директори, начальники та чиновники мають під іншим кутом поглянути на реальність та ставитися до своєї роботи по-іншому, щоб норми доступності виконувалися не формально, а реально. Нещодавно активісти ініціативи Доступно.UA склали рейтинг доступності міст, в якому Івано-Франківськ посів друге місце після Вінниці. Тобто позитивні зрушення є, але роботи ще дуже багато у цьому напрямку », – каже міський голова Руслан Марцінків.

За словами т. в. о головного архітектора міста Артура Прокіпчука, який став одним із учасників акції, вимоги щодо доступності мають в обов’язковому порядку враховуватись в проектній документації на будівництво житлових та громадських будинків. Продовжити читання “Відчути і порівняти: акція «Чиновники на візках»”

В Івано-Франківську поспілкувались охоронці культурної спадщини нашого міста та Львова

22 листопада в Івано-Франківську побувала з візитом начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець.

Для довідки: Управління охорони історичного середовища здійснює контроль за охороною та використанням об’єктів культурної спадщини у Львові, забудови історичного ареалу та території, внесеної до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Із гостею зі Львова бесідували начальник відділу охорони культурної спадщини Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради Володимир Ідак та директор комунального підприємства «Простір інноваційних креацій «Палац» Володимир Гайдар. Обговорили спільні проблеми в питаннях збереження культурної спадщини міст та обмінятись досвідом щодо їх вирішення, а також можливості реалізації спільних проектів у цьому напрямку. Продовжити читання “В Івано-Франківську поспілкувались охоронці культурної спадщини нашого міста та Львова”