Головна - Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини


  

Станом на 26 серпня Держархбудінспекція України зареєструвала 1435 декларацій щодо реалізації будівельної амністії. 

Уряд запровадив інститут головних інспекторів будівельного нагляду.

На засіданні Уряду в середу було прийнято рішення про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи.

На сайті Департаменту, в правому блоці меню можна переглянути проект комплексної схеми розташування тимчасових споруд, а також аналітичну схему та реєстр тимчасових споруд, або перейти за посиланням

Уряд затвердив низку нормативно-правових актів, розроблених Мінрегіоном з метою подальшої імплементації норм прийнятого у квітні поточного року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

Зменшення корупції, збільшення повноважень місцевої влади, можливість будувати щвидше та дешевше – такими є основні переваги пакету постанов Кабінету міністрів, згідно з якими  з 1 вересня цього року місцевому самоврядуванню передаються повноваження Державної архітектурно-будівельної інспекції. 

31.07.2015р. о 17:00 в громадській приймальні депутата Івано-Франківської міської ради В. Ревчука, за адресою - вул. Отця Блавацького, 1 відбудуться громадські слухання з розгляду проекту «Коригування (внесення змін до) генерального плану, суміщеного з історико-архітектурним опорним планом м. Івано-Франківська (в межах Івано-Франківської міської ради)».

Всі права застережено © 2017
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80