08.11.2016р. відбулося перше засідання робочої групи, створеної для внесення та обговорення пропозицій щодо змін у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську».

18 жовтня проходив відкритий круглий стіл, де було обговорено вказане питання. На тому зібранні була внесена і підтримана учасниками пропозиція про створення робочої групи, в яку увійдуть представники усіх зацікавлених сторін та дотичних організацій.

Наказом директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини № 37 «Про створення робочої групи» від 28.10.2016р. призначено Світлану Лосюк, заступника директора – начальника управління дизайну архітектурного середовища та охорони культурної спадщини – начальника відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою міста, головою робочої групи та доручено їй сформувати персональний склад команди.

Задача робочої групи - розробити пропозицію змін в діюче положення про розміщення вивісок з подальшим винесенням її на громадські слухання.

Склад робочої групи >>

  

В четвер, 3.11.2016р. в програмі "Без ілюзій" рівненського телеканалу "Рівне 1" відбувся телеміст Рівне - Івано-Франківськ, де темою обговорення було питання збереження міських архітектурних памяток. Гостями Франківської студії телемосту були Дмитро Нижник, головний архітектор міста, та Наталка Шешурак, головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини

Повне відео телемосту можна подивитися за цим посиланням на трансляцію в мережі Facebook

 

 

"Перша спроба, «проба пера» такої реставрації фасаду - будинку на вул. Гетьмана Мазепи 7, 9 - безперечно виявилась успішною!" - так прокоментував кроки Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини в виконанні «Програми охорони культурної спадщини міста Івано-Франківська на 2016-2018 роки» начальник відділу з питань охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

Також розкрив деякі цікаві деталі, про які можна дізнатись більше >>

19.10.2016р. відбулися громадські слухання з розгляду проекту рішення «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен» в м. Івано-Франківську»

Дізнатись більше >>

В середу, 19.10.2016р. о 15 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради на вул. Грушевського, 21, каб. 311, розпочнеться процедура врахування громадських інтересів (слухання) щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен». 
 
Повідомлення про захід було розміщено в газеті "Західний кур'єр" №40 від 06.10.2016р.
 
 
 
 

Реставрований фасад будинку по вул. Мазепи 7-9 та прилеглу проїжджу частину звільняють від будівельного риштування.

"Останні штрихи і франківці побачать оновлене лице початку вулиці Мазепи. Наразі відреставрували фасад будинку 7-9, далі номер п'ять. В процесі «Дністер»" – коротко прокоментував подію головний архітектор міста Дмитро Нижник.

 Мазепи 7-9

 

  

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виступає організатором проведення круглого столу з питаня розміщення вивісок в м. Івано-Франківську. Впродовж заходу планується обмін думками з означеного питання, а також внесення та обговорення пропозицій про зміни у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано- Франківську».

Круглий стіл відбудеться у вівторок 18 жовтня, в залі засідань виконавчого комітету міської ради, що по вул. Грушевського, 21, каб. 311. Початок зібрання о 14 годині.

Дізнатись більше про захід >>

Круглий стіл

По вул. Незалежності 17 м. Івано-Франківська відбувається монтаж основних конструктивних та функційних елементів "Сонячного дерева"

В четвер, 06.10.2016р. відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Були розглянуті питання згідно заздалегідь означеного порядку денного

Містобудівна рада

 

В четвер, 06.10.2016р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 16-00.

Вхід вільний. 

 

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80