Головна - Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини


19.10.2016р. відбулися громадські слухання з розгляду проекту рішення «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен» в м. Івано-Франківську»

Дізнатись більше >>

В середу, 19.10.2016р. о 15 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради на вул. Грушевського, 21, каб. 311, розпочнеться процедура врахування громадських інтересів (слухання) щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен». 
 
Повідомлення про захід було розміщено в газеті "Західний кур'єр" №40 від 06.10.2016р.
 
 
 
 

Реставрований фасад будинку по вул. Мазепи 7-9 та прилеглу проїжджу частину звільняють від будівельного риштування.

"Останні штрихи і франківці побачать оновлене лице початку вулиці Мазепи. Наразі відреставрували фасад будинку 7-9, далі номер п'ять. В процесі «Дністер»" – коротко прокоментував подію головний архітектор міста Дмитро Нижник.

 Мазепи 7-9

 

  

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виступає організатором проведення круглого столу з питаня розміщення вивісок в м. Івано-Франківську. Впродовж заходу планується обмін думками з означеного питання, а також внесення та обговорення пропозицій про зміни у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано- Франківську».

Круглий стіл відбудеться у вівторок 18 жовтня, в залі засідань виконавчого комітету міської ради, що по вул. Грушевського, 21, каб. 311. Початок зібрання о 14 годині.

Дізнатись більше про захід >>

Круглий стіл

По вул. Незалежності 17 м. Івано-Франківська відбувається монтаж основних конструктивних та функційних елементів "Сонячного дерева"

В четвер, 06.10.2016р. відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Були розглянуті питання згідно заздалегідь означеного порядку денного

Містобудівна рада

 

В четвер, 06.10.2016р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 16-00.

Вхід вільний. 

 

Визначено дату та місце проведення конкурсу ескізних пропозицій пам’ятника Опанасу Заливасі в м. Івано-Франківську, а також розмір премій за перших три місця

В Івано-Франківську біля Стоматологічного корпус ІФНМУ (Незалежності, 17) розпочалися роботи по встановленню малої архітектурної форми «Сонячне дерево»

Сонячне дерево

 

Офіційна сторінка Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради створена у всесвітній мережі Facebook

Всі права застережено © 2017
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80