Головна - Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини


В четвер, 3.11.2016р. в програмі "Без ілюзій" рівненського телеканалу "Рівне 1" відбувся телеміст Рівне - Івано-Франківськ, де темою обговорення було питання збереження міських архітектурних памяток. Гостями Франківської студії телемосту були Дмитро Нижник, головний архітектор міста, та Наталка Шешурак, головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини

Повне відео телемосту можна подивитися за цим посиланням на трансляцію в мережі Facebook

 

 

"Перша спроба, «проба пера» такої реставрації фасаду - будинку на вул. Гетьмана Мазепи 7, 9 - безперечно виявилась успішною!" - так прокоментував кроки Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини в виконанні «Програми охорони культурної спадщини міста Івано-Франківська на 2016-2018 роки» начальник відділу з питань охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

Також розкрив деякі цікаві деталі, про які можна дізнатись більше >>

19.10.2016р. відбулися громадські слухання з розгляду проекту рішення «Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен» в м. Івано-Франківську»

Дізнатись більше >>

В середу, 19.10.2016р. о 15 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради на вул. Грушевського, 21, каб. 311, розпочнеться процедура врахування громадських інтересів (слухання) щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі ТЦ «Арсен». 
 
Повідомлення про захід було розміщено в газеті "Західний кур'єр" №40 від 06.10.2016р.
 
 
 
 

Реставрований фасад будинку по вул. Мазепи 7-9 та прилеглу проїжджу частину звільняють від будівельного риштування.

"Останні штрихи і франківці побачать оновлене лице початку вулиці Мазепи. Наразі відреставрували фасад будинку 7-9, далі номер п'ять. В процесі «Дністер»" – коротко прокоментував подію головний архітектор міста Дмитро Нижник.

 Мазепи 7-9

 

  

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виступає організатором проведення круглого столу з питаня розміщення вивісок в м. Івано-Франківську. Впродовж заходу планується обмін думками з означеного питання, а також внесення та обговорення пропозицій про зміни у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано- Франківську».

Круглий стіл відбудеться у вівторок 18 жовтня, в залі засідань виконавчого комітету міської ради, що по вул. Грушевського, 21, каб. 311. Початок зібрання о 14 годині.

Дізнатись більше про захід >>

Круглий стіл

По вул. Незалежності 17 м. Івано-Франківська відбувається монтаж основних конструктивних та функційних елементів "Сонячного дерева"

В четвер, 06.10.2016р. відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Були розглянуті питання згідно заздалегідь означеного порядку денного

Містобудівна рада

 

В четвер, 06.10.2016р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 16-00.

Вхід вільний. 

 

Визначено дату та місце проведення конкурсу ескізних пропозицій пам’ятника Опанасу Заливасі в м. Івано-Франківську, а також розмір премій за перших три місця

Всі права застережено © 2017
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80