Головна - Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини


01.02.2017р. відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті  містобудування, архітектури та  культурної спадщини Івано-Франківської міської ради

Були розглянуті, згідно порядку денного, наступні питання:

  1. Реставрація та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську.
  2. Коригування генерального плану с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
  3. Різне. Обговорення місця встановлення пам'ятного знака «Хрест Тверезості».

Містобудівна рада

Більше про засідання, перебіг обговорення та прийняті рішення >>

У середу, 01.02.2017р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 15-00.

Винесені на розгляд питання:

1. Реставрація та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську.

2. Коригування, внесення змін до генерального плану с. Вовчинець.

3. Різне.

Вхід вільний. 

Попереднє засідання з означених питань не розпочало свою роботу через віддсутність кворуму.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану міста Івано-Франківська) для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків в межах вулиць Сніжна-Карпатська в м.Івано-Франківську»

Більш детально про слухання >>

Громадські слухання проходять згідно постаови КМУ №555 від 25.05.2011р. Ознайомитись можна тут >> 

Оголошене раніше засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради переноситься на середу, 18.01.2017. Відбудеться в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх. Початок о 15-00.

У вівторок, 17.01.2017р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 15-00.

Винесені на розгляд питання:

1. Реставрація та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську.

2. Коригування, внесення змін до генерального плану с. Вовчинець.

3. Різне.

Вхід вільний. 

На засіданні місьвиконкому Івано-Франківської міської ради, що відбулося сьогодні, 15.12.16, під головуванням міського голови Руслана Марцінківа, керівник Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини відзвітував про роботу підрозділу за 11 місяців, що минули з часу його створення.

Дмитро Нижник у виступі розповів про діяльність Департаменту, закцентував увагу на його значимих доробках та означив майбутні цілі в роботі.

Повний текст виступу керівника Департаменту Дмитра Нижника >>

Виступ супроводжувався відеороликом-звітом з анотаціями.

07.12.2016р. о 15-00 год. в залі засідань МВК вул. Грушевського, 21, каб.311 відбудеться громадське обговорення проекту рішення МВК «Про Порядок розміщення вивісок в м.Івано-Франківську».

Деякий час існують технічні проблеми в роботі нашого сайту.

Паралельно з відновленням стабільної роботи ресурсу, також вирішено перевести його на новішу платформу для того, щоб уникнути технічних негараздів в майбутньому.

Наразі сайт працює, але роботи ще триватимуть (біля тижня) - це може створювати перешкоди нормальній роботі.

Просимо вибачити за незручності.

"Увіковічення пам’яті громадян, які під час кривавих сутичок у Києві у січні-лютому 2014 року поклали свої життя, виборюючи гідне майбутнє для України" - В Івано-Франківську на лівому крилі адміністративної будівлі за адресою Грушевського 21 (народна назва "Білий Дім") розпочалися роботи по встановленню  пам’ятного знака «Стіна пам’яті Небесної Сотні». 

Дізнатись більше >>

 

 

08.11.2016р. відбулося перше засідання робочої групи, створеної для внесення та обговорення пропозицій щодо змін у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську».

18 жовтня проходив відкритий круглий стіл, де було обговорено вказане питання. На тому зібранні була внесена і підтримана учасниками пропозиція про створення робочої групи, в яку увійдуть представники усіх зацікавлених сторін та дотичних організацій.

Наказом директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини № 37 «Про створення робочої групи» від 28.10.2016р. призначено Світлану Лосюк, заступника директора – начальника управління дизайну архітектурного середовища та охорони культурної спадщини – начальника відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою міста, головою робочої групи та доручено їй сформувати персональний склад команди.

Задача робочої групи - розробити пропозицію змін в діюче положення про розміщення вивісок з подальшим винесенням її на громадські слухання.

Склад робочої групи >>

  

Всі права застережено © 2017
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80