Головна - Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини


Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану міста Івано-Франківська) для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків в межах вулиць Сніжна-Карпатська в м.Івано-Франківську»

Більш детально про слухання >>

Громадські слухання проходять згідно постаови КМУ №555 від 25.05.2011р. Ознайомитись можна тут >> 

Оголошене раніше засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради переноситься на середу, 18.01.2017. Відбудеться в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх. Початок о 15-00.

У вівторок, 17.01.2017р. в каб. № 501, вул. Незалежності, 9, V-й поверх, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Початок о 15-00.

Винесені на розгляд питання:

1. Реставрація та пристосування солодового цеху пивзаводу на вул. Новгородській, 28 в м. Івано-Франківську.

2. Коригування, внесення змін до генерального плану с. Вовчинець.

3. Різне.

Вхід вільний. 

На засіданні місьвиконкому Івано-Франківської міської ради, що відбулося сьогодні, 15.12.16, під головуванням міського голови Руслана Марцінківа, керівник Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини відзвітував про роботу підрозділу за 11 місяців, що минули з часу його створення.

Дмитро Нижник у виступі розповів про діяльність Департаменту, закцентував увагу на його значимих доробках та означив майбутні цілі в роботі.

Повний текст виступу керівника Департаменту Дмитра Нижника >>

Виступ супроводжувався відеороликом-звітом з анотаціями.

07.12.2016р. о 15-00 год. в залі засідань МВК вул. Грушевського, 21, каб.311 відбудеться громадське обговорення проекту рішення МВК «Про Порядок розміщення вивісок в м.Івано-Франківську».

Деякий час існують технічні проблеми в роботі нашого сайту.

Паралельно з відновленням стабільної роботи ресурсу, також вирішено перевести його на новішу платформу для того, щоб уникнути технічних негараздів в майбутньому.

Наразі сайт працює, але роботи ще триватимуть (біля тижня) - це може створювати перешкоди нормальній роботі.

Просимо вибачити за незручності.

"Увіковічення пам’яті громадян, які під час кривавих сутичок у Києві у січні-лютому 2014 року поклали свої життя, виборюючи гідне майбутнє для України" - В Івано-Франківську на лівому крилі адміністративної будівлі за адресою Грушевського 21 (народна назва "Білий Дім") розпочалися роботи по встановленню  пам’ятного знака «Стіна пам’яті Небесної Сотні». 

Дізнатись більше >>

 

 

08.11.2016р. відбулося перше засідання робочої групи, створеної для внесення та обговорення пропозицій щодо змін у діюче положення «Про Порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську».

18 жовтня проходив відкритий круглий стіл, де було обговорено вказане питання. На тому зібранні була внесена і підтримана учасниками пропозиція про створення робочої групи, в яку увійдуть представники усіх зацікавлених сторін та дотичних організацій.

Наказом директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини № 37 «Про створення робочої групи» від 28.10.2016р. призначено Світлану Лосюк, заступника директора – начальника управління дизайну архітектурного середовища та охорони культурної спадщини – начальника відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою міста, головою робочої групи та доручено їй сформувати персональний склад команди.

Задача робочої групи - розробити пропозицію змін в діюче положення про розміщення вивісок з подальшим винесенням її на громадські слухання.

Склад робочої групи >>

  

В четвер, 3.11.2016р. в програмі "Без ілюзій" рівненського телеканалу "Рівне 1" відбувся телеміст Рівне - Івано-Франківськ, де темою обговорення було питання збереження міських архітектурних памяток. Гостями Франківської студії телемосту були Дмитро Нижник, головний архітектор міста, та Наталка Шешурак, головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини

Повне відео телемосту можна подивитися за цим посиланням на трансляцію в мережі Facebook

 

 

"Перша спроба, «проба пера» такої реставрації фасаду - будинку на вул. Гетьмана Мазепи 7, 9 - безперечно виявилась успішною!" - так прокоментував кроки Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини в виконанні «Програми охорони культурної спадщини міста Івано-Франківська на 2016-2018 роки» начальник відділу з питань охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

Також розкрив деякі цікаві деталі, про які можна дізнатись більше >>

Всі права застережено © 2017
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80