Уряд затвердив низку нормативно-правових актів, розроблених Мінрегіоном з метою подальшої імплементації норм прийнятого у квітні поточного року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

Зменшення корупції, збільшення повноважень місцевої влади, можливість будувати щвидше та дешевше – такими є основні переваги пакету постанов Кабінету міністрів, згідно з якими  з 1 вересня цього року місцевому самоврядуванню передаються повноваження Державної архітектурно-будівельної інспекції. 

31.07.2015р. о 17:00 в громадській приймальні депутата Івано-Франківської міської ради В. Ревчука, за адресою - вул. Отця Блавацького, 1 відбудуться громадські слухання з розгляду проекту «Коригування (внесення змін до) генерального плану, суміщеного з історико-архітектурним опорним планом м. Івано-Франківська (в межах Івано-Франківської міської ради)».

24.07.2015р. о 13:00 в Департаменті містобудування та архітектури (вул. Незалежності, 9) відбудеться чергове засідання містобудівної ради

30.06.2015р. о 10:00 годині в залі засідань виконавчого комітету (вул. Грушевського, 21, каб. 311) відбудеться розгляд кращих ескізних пропозицій пам’ятного знаку «Стіна пам’яті «Небесної сотні»

- розробленого детального плану території кварталу в межах вулиць Вовчинецької – Ольги Дучимінської – Миру – Деповської в м. Івано-Франківську;

- розробленого детального плану території кварталу з розташуванням спортивного комплексу на території житлового району в межах вулиць Степана Бандери – Академіка Сахарова – Андрія Мельника;

 - розробленого детального плану території Садівницького товариства «Сад №4» в межах вулиць Весняної – Весняної-Проектної 1 – р. Бистриці Надвірнянської (мікрорайон «Опришівці») в м. Івано-Франківську.

 

«Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради затверджено графік та місця проведення громадських слухань

Президент України підписав Закон №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року.

У зв’язку з набуттям чинності наказу Мінрегіону від 24 квітня 2015 року № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт» (далі – Порядок), зареєстрованого у Міністерстві юстиції за № 547/26992 від 15 травня 2015 року, а також з метою уникнення подвійного тлумачення норм вказаного Порядку, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства доводить до відома наступне.

 

Про це в ефірі 5 каналу повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський.

Всі права застережено © 2018
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
+380 (342) 50 26 80